אודות סופיסטיק

סופיסטיק היא יצרנית תוכנות האנליזה, תכן ופירוט של מבנים המובילה באירופה. עם למעלה מ-2000 לקוחות ברחבי העולם, תוכנות סופיסטיק שימשו בבניית בניינים ומבני תשתית בולטים בעולם כגון גשר הבוספורוס באיסטנבול וגשר לברקוזן בגרמניה. כחלוצה בפתרונות IT בענף הבניה, סופיסטיק קידמה באופן משמעותי את יכולות התכנון והבניה, ופיתחה שיטות חדשניות בהנדסת מבנים ובפירוט זיון.
צוות קבוצת סופיסטיק מורכב מחלוצים בעלי חזון, מפתחים מיומנים, יועצים מנוסים והוגי דעות בעלי דמיון מפותח. אנו מאוחדים סביב התשוקה לפתח פתרונות משפיעים המאפשרים ללקוחותינו לממש את שאיפותיהם. בנוסף למשרדי המטה במינכן ובנירנברג שבגרמניה, לסופיסטיק נוכחות גלובלית עם סניפים באוסטריה, בארצות הברית, בבריטניה, בפינלנד, בצרפת ובישראל.
 
לצפייה באתר SOFiSTiK העולמית לחצו: www.sofistik.com
עובדות ונתונים
30+ שנות ניסיון
2000+ לקוחות
100+ עובדים
9 סניפים ברחבי העולם
25 שותפים
בין לקוחותינו
Bituach Leumi
קבוצה בינלאומית

מאז 2019, סופיסטיק היא חלק מקבוצת Mensch und Maschine, המובילה בפיתוח מוצרי CAD, ייצור והנדסה, ניהול מוצר ויצירת מודלי BIM בכ-75 מקומות ברחבי אירופה, אסיה ואמריקה. החברה, שנוסדה בשנת 1984, ממוקמת ליד מינכן, מעסיקה כ-1,000 עובדים והניבה מכירות של כ-320 מיליון אירו בשנת 2022 לבדה.

סופיסטיק בישראל
SOFiSTiK M.E הוקמה ב-2018 בישראל כסניף הרשמי של SOFiSTiK העולמית במזרח התיכון. החברה מורכבת מצוות ישראלי מוכשר המתמחה בפיתוח ושיווק תוכנה לתעשיית הבנייה והתשתיות. אנו מציעים שירות מקצועי ואיכותי ללקוחותינו הכולל מכירת תוכנות Autodesk ו-SOFiSTiK, ותמיכה לאורך הדרך. החברה הגדירה כמטרה את הטמעת היכולות והאיכויות של הקבוצה האירופאית ואת קידום ענף הבנייה בישראל.
בואו לעבוד איתנו

הנכס הכי יקר בחברתנו הוא האנשים שלנו. אנחנו מחפשים מוכשרים וחובבי BIM, המעוניינים להצטרף לצוות שלנו ולעבוד יחד כדי לפתח פתרונות חדשניים ולתת ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר. אם אתם יצירתיים, מצוינים בפתרון בעיות ומחפשים אתגרים חדשים, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולהשפיע לטובה על תעשיית הבנייה בישראל ובעולם.


כתבו לנו במייל לכתובת: info@sofistik.co.il

צרו קשר

סופיסטיק אמ.אי בע”מ
קמפוס יובלים, בניין A, קומה 2, משרד 1206
פרופ’ אברהם פצ’ורניק 19, נס ציונה, 7413015
טל’: 08-6885506 | ​פקס: 08-9405553
דוא”ל: info@sofistik.co.il

נשמח לסייע בכל נושא